Drodzy Rodzice, Informacja dla uczniów, rodziców i nauczycieli Doradztwo zawodowe KATALOG PRAW I OBOWIĄZKÓW RODZICÓW Rola i zadania pedagoga Program Domowych Detektywów Wycieczka do firmy 2X3 Drodzy Uczniowie klasy ósmej, Plan pracy pedagoga

Drodzy Uczniowie klasy ósmej,

W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego w kraju i wprowadzeniem kształcenia na odległość, na chwilę obecną nie odbędą się planowane Dni Otwarte Szkół Ponadpodstawowych w tradycyjnej formie.

Proszę śledzić strony internetowe szkół, którymi jesteście zainteresowani. Będę na bieżąco informować Was o tym, co uzyskałam od doradców ze szkół. Przeglądajcie moją zakładkę na stronie internetowej szkoły.  W razie pytań – proszę pisać: alina-apanasowicz@wp.pl lub poprzez e-dziennik.

Alina Apanasowicz