Statut Szkoły

Galeria zdjęć

  • Sprawozdanie ze Szkolnego Konkursu Poezji Patriotycznej

     

    W dniu 15 listopada, w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Szkoła Młodych Patriotów”, odbył się Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej. Celem konkursu było popularyzowanie twórczości pisarzy dla dzieci i młodzieży, zainteresowanie poezją patriotyczną, zachęcanie do występów na scenie- przełamywanie tremy, prezentacja umiejętności uczniów, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-VIII i Gimnazjum. Występy uczestników poprzedziło uroczyste odśpiewanie wszystkich zwrotek hymnu narodowego. Do zmagań konkursowych zgłosiło się 42 uczestników. Recytatorom przysłuchiwała się i oceniała komisja w składzie : Dyrektor Szkoły Pani Honorata Kłosek, przedstawiciel rodziców Pani Agnieszka Leciejewska oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Sosnowska. Jury przyznało następujące nagrody w poszczególnych kategoriach :

    klasy 1-3 –  I miejsce Laura Korpowska

                        II miejsce Kornelia Okulicz- Kozaryn

                        III miejsce Szymon Szydełko

     

    klasy 4-6 i Gimnazjum-  I miejsce Zuzanna Kowalska

                                            II miejsce Michał Stasiak

                                            III miejsce Anita Szydełko

    Wyróżnienia- Amelia Biernat, Marek Michta, Julian Goławski, Apolonia Wolańska, Aleksandra Zięba.

    Laureaci i wyróżnieni uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Wójta Gminy Krzęcin Pana Wojciecha Bogdana Brzustowicza, Prezesa Zachodniopomorskiego Banku Spółdzielczego Pana Tadeusza Drabika oraz Państwa Marię i Tomasza Mińskich- właścicieli Księgarni Pegaz. Pozostali uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Konkurs poprowadziła Aleksandra Rutkowska- uczennica 3 klasy Gimnazjum.

    Tegoroczny konkurs zorganizowały panie: Alicja Rynkiewicz, Anna Idziak, Iwona Grześkiewicz, Małgorzata Góźdź. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział, sponsorom za pomoc i wsparcie  finansowe oraz jury za  pracę w komisji.

     

    Tekst i foto: A.Rynkiewicz, A.Idziak.

  • „Historia Polski a patriotyzm”

    Zadanie nr 4.

    Przeprowadzenie ogólnoszkolnego konkursu wiedzy pt. „Historia Polski a patriotyzm”.                    

    Ogólnoszkolny konkurs wiedzy Historia Polski a patriotyzm,który odbył się 14 listopada 2018 r. był kolejnym zadaniem zrealizowanym w ramach projektu Szkoła Młodych Patriotów.Przygotowaniem i przeprowadzeniem zadania zajęły się polonistki Barbara Biesiada i Barbara Tuka. Przygotowano dwa testy. Jeden dla klas IV – VII pod hasłem „Polskie symbole narodowe”, drugi „Historia Polski – odzyskanie Niepodległości” dla klas VIII – III gimnazjum.

    Kiedy biel i czerwień stały się polskimi barwami narodowymi? Gdzie powstał Mazurek Dąbrowskiego? Kiedy obchodzimy Święto Flagi? Na te i podobne pytania musieli odpowiedzieć uczestnicy konkursu w swoich kategoriach wiekowych. Z kolei starsze grupy musiały posiadać dokładną wiedzę dotyczącą tego, jak Polacy nie zmarnowali swej szansy danej im przez historię i aktywnie przystąpili do przejmowania władzy na terenach okupowanych przez państwa centralne. Uczniowie wykazali się wysokim poziomem wiedzy o czym świadczą miejsca zajmowane przez nich ex aequo.

    A oto wyniki zmagań konkursowych.

     

    kategoria klas IV – V

    I miejsce– Zuzanna Kowalczyk, kl. V a

    II miejsce – Wiktor Janik, kl. V b

    III miejsce ex aequo – Alicja Wysocka, Natalia Zakrzewska, kl. IV a

    kategoria klas VII

    I miejsceex aequo – Alicja Farysej, Wiktoria Puzio, kl. VII a

    II miejsce – Amelia Michta – kl. VII a

    III miejsce – Dawid Abraś – kl. VII b

    kategoria klas VIII – III gimnazjum

    I miejsce – Julia Pawlak, kl. III g

    II miejsce ex aequo – Paulina Abraś, Wiktoria Sosnowska – kl. IIIg oraz OliwierWładyczak – kl. VIII

    Serdeczne gratulacje!

    B. Biesiada

  • WIADOMOŚCI Z AREN SPORTOWYCH POWIATU I WOJEWÓDZTWA

     

    W czwartek 25 października w Tychowie odbyły się Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w  Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wśród dwudziestu najlepszych zespołów województwa w zawodach wystartowała reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Krzęcinie, która ostatecznie zajęła 19 miejsce.

    Skład : Katarzyna Komorek, Roksana Modrzejewska, Wiktoria Wypchło, Paulina Kidula, Iga Zadworna, Aleksandra Łazińska, Dorota Kleczewska, Iga Zadworna, Kornelia Salomońska, Jagoda Masińska, Oliwia Jędrzejewska.

    6 listopada w Reczu odbyły się Finały Powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Krzęcinie, trafiła do grupy A w której zajęła ostatecznie 3 miejsce i odpadła z turnieju w fazie grupowej.

    Skład: Jakub Iwaniec, Jakub Ligęza, Maciej Radomiak, Emil Lewandowski, Bartosz Przepiórski, Dawid Wodzyński, Dominik Walusiak, Artur Kolański.

    7 listopada w Bierzwniku reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Krzęcinie wzięła udział w Finałach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. Dziewczyny po bardzo udanych meczach grupowych i półfinałowym dotarły do finału imprezy, w którym uległy Szkole Podstawowej z Bierzwnika.

    Skład: Katarzyna Komorek, Julia Jekiełek, Roksana Modrzejewska, Paulina Kidula, Jagoda Masińska, Dorota Kleczewska, Iga Zadworna, Laura Simińska, Wiktoria Sosnowska, Kornelia Salomońska.

  • Przedszkolaki dla Niepodległej

    "Co to jest niepodległość 
    teraz wiem już na pewno.
    Każde dziecko dziś woła
    to polski dom, polska szkoła."
    Tymi słowami piosenki wszystkie grupy wspólnie rozpoczęły uroczystość pod hasłem " Przedszkolaki dla Niepodległości". Program spotkania zawierał zatańczenie tańca Polonez, recytację wierszy dotyczących Symboli Narodowych oraz wspólne odśpiewanie Hymnu.Podczas spotkania dzieci pogłębiły swoją wiedzę dotyczącą Niepodległości oraz Polskich Symboli Narodowych.10.11.2018 r🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱️️
  • BAL JESIENI

     

    31 października 2018r. w naszym przedszkolu odbył się BAL JESIENI. Dzieci bawiły się świetnie. Rozwiązywały zagadki, brały udział w konkursach i zabawach ruchowych. Wykonały piękne prace plastyczne. A wszystko wokół tematu Jesień.

    W przerwie nie zabrakło słodkości.

    Galeria zdjęć

     

  • World Smile Day

     

     

     

     

    Październik to w naszej szkole miesiąc uśmiechu i radości. Wówczas uczniowie, nauczyciele i pracownicy placówki świętowali World Smile Day, czyli Światowy Dzień Uśmiechu. Nie zabrakło wówczas życzliwości i miłych gestów.

           Podczas trwania akcji, wychowankowie klasy V B obdarowywali społeczność szkolną pięknym uśmiechem i emblematami tematycznymi. Stworzono Aleję Dowcipu oraz prezentowano przygotowane wcześniej żarty. Inicjatorkami akcji były nauczycielki języków obcych - p. A.Rejek oraz p. N. Rynkiewicz.

  • Szkoła Podstawowa w Krzęcinie przystąpiła do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Szkoła młodych patriotów”

    Celem projektu jest krzewienie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i narodu polskiego.

    Organizator: Studium Prawa Europejskiego

    Do wykonania mamy 8 zadań. Dzisiaj prezentujemy zadanie 1.

    Przeprowadzenie konwersatoriów pt. „Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą”.
     

      22 października 2018 roku w auli gimnazjalnej odbyło się konwersatorium pt. ,,Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą”. W wydarzeniu wzięło udział 18 uczniów klasy VI pod opieką pań: Justyny Staszczyk i Ewy Smoderek.

    Ponieważ uczniowie przygotowywali się już wcześniej do dzisiejszego zadania, nie było problemu z formułowaniem sądów na postawione pytanie. Dzieci odśpiewały hymn państwowy, chętnie zabierały głos, a całości przysłuchiwały się klasa IV a i IV b.

    Czymże więc jest patriotyzm i co oznacza bycie patriotą? Oto fragmenty niektórych wypowiedzi uczniów:

    „Patriotyzm to przede wszystkim chęć obrony ojczyzny i ponoszenia za nią ofiar. Również kupowanie rzeczy wyprodukowanych we własnym kraju. Popularnym sposobem okazywania patriotyzmu jest noszenie odzieży krajowych marek czy też kibicowanie reprezentacji narodowej swojego kraju.”

    Alan Korpowski

    „Patriotyzm to stawanie w obronie ojczyzny. Oddawanie czci ofiarom wojny i upamiętnianie ważnych dat, np. 11 listopada.”

    Maciej Czyż

    „Patriotyzm to według mnie wspieranie polskiego społeczeństwa. Pójście na wybory i zagłosowanie na kogoś, kto według nas dobrze pokieruje krajem. Patriota to ktoś, kto zachęca innych do celebrowania świąt narodowych.”

    „Patriotyzm to miłość do ojczyzny, do kraju, w którym się urodziłam. Jest to postawa człowieka oparta na przywiązaniu do ojczyzny. Jestem Polką, mieszkam w Polsce i uważam, że Polska to kraj ludzi rozsądnych. Mam poczucie więzi z własnym narodem, jestem przywiązana do kultury mojego kraju i jestem dumna z jej bohaterskiej przeszłości. Dumna jestem z tego, że moimi rodakami byli: Mikołaj Kopernik, Maria Curie – Skłodowska, Adam Mickiewicz, papież Jan Paweł II.”

    Sandra Pawlak

    Koordynator projektu, Barbara Biesiada

  • ,,ADOPCJA DZIECKA Z KENII"

                                     ,,ADOPCJA DZIECKA Z KENII"

    10.10.2018 r.  gościliśmy  w naszym kościele w Krzęcinie  siostrę Marię Casty Kanyaki Kiraithe, felicjankę Kenijkę, pracującą trzeci rok na misji w Kipsing. 

    Siostra Casty odwiedza szkoły i parafie naszej Archidiecezji i daje świadectwo życia i posługi w Kenii, szczególnie w Kipsing. Siostra pragnie spotkać się z tymi, którzy włączyli się w program “adopcji dziecka z Kenii”, dzięki których dobroci wiele dzieci może się uczyć. Uczniowie obejrzeli prezentację przygotowana przez siostrę o życiu w Kenii,  wspólnie pośpiewali w języku kenijskim , przekazali prezenty między innymi dla  adoptowanej przez naszą szkołę Brendy Kendi Mugambi .

    Bardzo dziękuje wszystkim za serdeczne przyjecie siostry i wszelką pomoc w organizacji...  

                                                                                                                           Iwona Jagiełło

     

     

     

  • Święto tabliczki mnożenia

           W piątek, 28 września Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia świętowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie. W tym roku do akcji zgłosiło się 4588 szkół, nasza po raz pierwszy. ŚDTM odbywa się  każdego roku w ostatni piątek września. W ten sposób propaguje się zabawowy sposób nauczania matematyki. Tabliczkową wiedzę sprawdzają Patrole Egzaminacyjne, oczywiście pod okiem nauczycieli matematyki. Akcja była doskonałą okazją dla uczniów do nadrobienia zaległości, a podczas egzaminów łatwo wcale nie było. Znajomość mnożenia w tym dniu pomagały sprawdzać uczennice: Paulina Abraś, Jagoda Leciejewska i Aleksandra Rutkowska. Ogółem w akcji wzięło udział 144 uczniów klas IV – VIII oraz III gimnazjum. Specjalne certyfikaty otrzymało 38 zdających i to oni nie popełnili żadnej pomyłki w mnożeniu.

    Tego samego dnia patrole egzaminacyjne, w skład których weszli redaktorzy POGODNEJ, odwiedziły Urząd Gminy i ŚDS w Krzęcinie. Tym razem wyzwania podjęli się dorośli. Uczniowie zaopatrzeni w losy próbowali „złapać” dorosłych na nieznajomości tabliczki, ci jednak pokazali swą świetną znajomość nawet najtrudniejszych przypadków mnożenia. Wręczono 38 certyfikatów MT EXPERT.

    Akcja przebiegła zgodnie z założeniami. Było przyjaźnie, przyjemnie i niecodziennie. Uczniowie czuli się zmotywowani do podjęcia wyzwania, a dorośli dali przykład dzieciom, pokazując bardzo dobrą znajomość trudnych przykładów mnożenia i dzielenia.

    Barbara Biesiada

  • EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

    W dniach 26-28.09.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzęcinie świętowali Europejski Dzień Języków. Wówczas wychowankowie rozwiązywali zagadki logiczne, nabywali świadomość językową, stoczyli pojedynek gier planszowych i wykonywali gazetki ścienne oraz plakaty tematyczne. Młodsi uczniowie zapoznawali się z wybranymi pozycjami z zakresu literatury anglojęzycznej rozpoznawali kolory i wzbogacali słownictwo. Elementy wiedzy o językach były też realizowane na poszczególnych zajęciach dydaktycznych.  Zorganizowane przedsięwzięcie dało społeczności szkolnej wiele radości. Poniżej przedstawiamy fotorelację  z obchodów.

     

     

     

    Organizatorki – Natalia Rynkiewicz i Anna Rejek

  • „ Fantastyczne możliwości”

     

        Nauczyciele naszej szkoły w dniu 20 września br. wzięli udział w szkoleniu trenerskim do programu pod hasłem „ Fantastyczne możliwości”.

    Program ten jest kontynuacją programu profilaktyki pt.” Domowi detektywi, czyli Jaś i Małgosia na tropie”, szczególnie znanym uczniom ubiegłorocznych klas IV I V. W bieżącym roku szkolnym programem zostaną objęci uczniowie klas V i VI .

    Szkolenie dofinansowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

    A.Apanasowicz

  • Debata – program rekomendowany

    Uczniowie klas V - VII przez dwa dni byli uczestnikami warsztatów prowadzonych przez Dawida Zawadzkiego- trenera.

     

    Program „ Debata”  ma charakter uprzedzający, jego zadaniem jest zapobieganie przedwczesnemu używaniu alkoholu i towarzyszącym temu konsekwencjom oraz promowanie postawy trzeźwości.  Scenariusz ten był o tyle ciekawy, że zawiera rzadki element – pracę nad przekonaniami normatywnymi uczniów. Przebieg spotkania służył przyjrzeniu się zestawowi przekonań normatywnych młodzieży i próbie ich modyfikacji. Program powstał w oparciu o najbardziej skuteczne strategie profilaktyczne wg Hansena.

    Cele programu:

    – zmniejszenie tendencji do zachowań ryzykownych generowanych przez młodzież,

    – promowanie postaw i zachowań abstynenckich,

    – kształtowanie zdrowego stylu życia,

    – odkłamanie błędnych i kształtowanie prawidłowych przekonań normatywnych dot. środków psychoaktywnych,

    – kształtowanie zdrowych i trzeźwych obyczajów.

    Istotną cechą programu jest jego otwarty charakter, co umożliwiało uczestnikom współrealizowanie programu i aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Jest to forma bardzo atrakcyjna dla młodych ludzi, dlatego uczniowie łatwo angażowali  się w zajęcia, co umożliwiało  trenerowi lepszy dostęp do nich. Program ten opiera się na korygowaniu błędnych przekonań normatywnych przy jednoczesnym kształtowaniu tych prawidłowych, dotyczących używania środków psychoaktywnych. Uczestnicy programu dowiadują się także o nagłych i odroczonych konsekwencjach picia alkoholu oraz o skutkach podejmowania zachowań ryzykownych. Po odkłamaniu błędnych przekonań i ujrzeniu wielu strat wynikających z używania substancji psychoaktywnych uczestnicy programu mają możliwość podjęcia zmiany swoich oczekiwań, ocen, postaw i zachowań. Jest to możliwe przez ukazanie i wzmacnianie postaw abstynenckich, właściwych zachowań i korzyści z tego płynących – kreując w ten sposób zdrowy styl życia.

    Koszty programu dofinansowała GKRPA

    Alina Apanasowicz

  • Zebranie Rady Rodziców

    Dnia 10.10.2018r.(środa) o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej w Krzęcinie odbędzie się zebranie Rady Rodziców. Obecność obowiązkowa.

    porządek_zebrania

  • Młodzież vs. używki - jak przeciwdziałać, dostrzec, pomóc

    Dnia 19.09.2018 r. nauczyciele Szkoły Podstawowej w Krzęcinie wraz z instruktorami z Gminnego Centrum  Kultury, wzięli udział w szkoleniu pod hasłem „Młodzież vs. używki - jak przeciwdziałać, dostrzec, pomóc”. Szkolenie przeprowadziła trener z „Atelier”- Centrum Profilaktyki i Reedukacji z Krakowa,nadkomisarz Joanna Czechowska ( wszystkim znana jako nadkomisarz z serialu W-11). 

    Szkolenie dofinansowała GKRPA w Krzęcinie.

     

    Alina Apanasowicz

  • SPOTKANIE Z SĘDZIĄ ANNĄ MARIĄ WESOŁOWSKĄ

           Dnia 19 .09.2018 r. w Choszczeńskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z sędzią Wesołowską. Na spotkanie zaproszone zostały wszystkie klasy gimnazjalne z powiatu. Pani Wesołowska opowiadała nam o swojej pracy, przytaczając wiele przykładów ze swoich rozpraw. Obecnie nie wykonuje ona swojego zawodu. Wytłumaczyła nam, na czym polega odpowiedzialność karna,  wszystkich zaciekawiła różnymi opowieściami o zawiłościach prawa. Zainspirowała nas na tyle, że powstała gazetka ( tablica w korytarzu na piętrze- opiekun gazetki p. Apanasowicz) „ Kącik prawny”, którą przygotowała nasza koleżanka Agata Grabiec. To właśnie ona miała niesamowitą okazję przymierzyć na scenie togę, w której pani sędzia występowała na sali rozpraw.

    Pod koniec spotkania mieliśmy okazję zadawać pytania, na wszystkie otrzymaliśmy wspaniałe odpowiedzi. To spotkanie będziemy pamiętać bardzo długo.

     

    Ola Rutkowska

  • TRZY ZŁOTA W CHOSZCZEŃSKICH BIEGACH TERENOWYCH

    28 września br. w Choszcznie odbyła się już jedenasta edycja „Choszczeńskich Biegów Terenowych”. W zawodach udział wzięła 20 osobowa reprezentacja Szkoły Podstawowej w Krzęcinie. Najlepiej spośród startujących uczniów naszej szkoły   zaprezentowali się:  Nikola Banasiak w kategorii klas II, Dorota Kleczewska w kategorii klas VII-VIII oraz Dominik Walusiak również w kategorii klas VII-VIII. Cała trójka  z  bardzo wyraźną przewagą wygrywała biegi w swoich kategoriach wiekowych.

  • ZŁOTA SZTAFETA DZIEWCZĄT

     

    26 września w Pełczycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Najlepiej z trzech startujących w zawodach drużyn, które  reprezentowały Szkołę Podstawową w Krzęcinie spisała się sztafeta dziewcząt (kategoria klas VII – VIII SP i III Gim.), która przybiegła na metę pierwsza. Dziewczęta będą reprezentować nasz powiat w Tychowie podczas Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych.

    Skład zespołu: Dorota Kleczewska, Iga Zadworna, Oliwia Jędrzejewska, Aleksandra Łazińska, Jagoda Masińska, Katarzyna Komorek, Roksana Modrzejewska, Kornelia Salomońska, Oliwia Kowalczyk, Paulina Kidula.

    Pozostałe  dwie sztafety (kategoria do klasy VI SP) zajęły miejsca czwarte (dziewczęta) oraz miejsce szóste (chłopcy).

     

    Skład zespołu dziewcząt : Amelia Tułaza, Natalia Winnicka, Nikola Łazińska, Anastazja Sochacka, Amelia Juszczak, Kinga Nowak, Zuzanna Kowalska, Oliwia Suszek, Maja Banasiak, Wiktoria Nowak.

    Skład zespołu chłopców: Amir Furtak, Igor Staszczyk, Alan Gorzynik, Oskar Ciesiołkiewicz, Szymon Farysej, Filip Kolański, Kacper Tuszyński, Eryk Kielar, Jakub Kucybała, Dominik Komorek.

  • 28 września 2018r. obchodzimy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

    Wszystkich  uczniów i dorosłych zachęcamy do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia od wtorku do piątku!!!!!!

    W piątek 28.09.2018r.- Przeprowadzenie ŚDTM na lekcjach!!

    W tej  wersji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) jest organizowany przez nauczyciela matematyki na jego lekcjach.

    1. Uczniowie losują zadania sprawdzające ich znajomość tabliczki mnożenia  i rozwiązują je samodzielnie. W zależności od wybranej formy (ustnej lub pisemnej) nauczyciel powinien mieć przygotowaną odpowiednią wersję i ilość losów.  Na każdym losie znajduje się 5 zadań. Uczeń, który odpowie bezbłędnie na wszystkie 5 /wskazane - na czas (3 minuty) / otrzymuje imienną legitymację Eksperta Tabliczki Mnożenia. Uczeń nie może popełnić ani jednego błędu.Uczeń dodatkowo losuje łamigłówkę matematyczną.

    Uczniowie Eksperci

    mogą być dodatkowo premiowani oceną.

     

  • Adopcja na odległość

    Wszystkie dzieci mają prawo do szczęśliwego, bezpiecznego dzieciństwa. Ty też możesz pomóc...

     

    BRENDAH KENDI MUGAMBI dziewczynka ur. 11.05.2008, kl.1

    Od 1 stycznia 2017 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczą w adopcji dziewczynki z Kenii -BRENDAH KENDI MUGAMB.

    Koszt utrzymania dziecka w Kenii w szkole podstawowej na rok wynosi 100$, natomiast w szkole średniej wynosi 400$ .

    Na bieżąco mamy kontakt e-mailowy i poprzez korespondencje z opiekunami Brendah (fot. poniżej)

    Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w akcji „Piórnik dla dzieci z Kenii”, za co serdecznie dziękuje.

    W październiku gościliśmy Afrykańskiego kapłana ks. Jeremy’ego Kabuga Murithi. Kapłan opowiedział o misjach w Kenii i o warunkach, w jakich uczą się tamtejsze dzieci. Ks. Jeremy podziękował za pomoc, którą do Afryki kierują zachodniopomorskie szkoły i osoby prywatne. Delegacja uczniów przekazała na ręce ks.Jeremyego zebrane środki oraz upominek dla Brendy. (fotorelacja z wydarzenia poniżej).

    WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJE ZA OKAZANE SERCE   -  Iwona Jagiełło

    W dniach 30.09-21.10. 2018r gościć będziemy Siostrę Mary Kanayaki Kiraithe, felicjankę z Kenii, która w ramach kontynuowania animacji misyjnej w Archidiecezji będzie odwiedzała parafie i szkoły.

                                                                                                                        Warszawa dn.24.02.2017

    Kochani Uczniowie z Waszą Panią Katechetką  –    P. Iwoną Jagiełło,

    Serdecznie pozdrawiam z Felicjańskiego Ośrodka Misyjnego i z całego serca dziękuję Wam za podjęcie tak wspaniałej  inicjatywy na rzecz misji, a konkretnie,  na naukę dla Brendy.

    Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wam za wszystkie starania i trudy ponoszone na korzyść innych.                                                                                                                                                                                                               Z modlitwą  - s M. Ewa, referentka misyjna.

  • W roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa w Krzęcinie kontynuować będzie projekt "Nowoczesna Szkoła - kompetentny Uczeń" realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

          W ramach projektu uczniowie będą mogli skorzystać  z zajęć:

    * dydaktyczno-wyrównawczych;

    * kółek zainteresowań;

    * zajęć rozwijających prowadzonych metodą eksperymentu;

    * z nauki programowania oraz zajęć dziennikarskich.

     

    Szczegółowe kryteria przydziału zajęć do poszczególnych oddziałów klasowych określa Regulamin Rekrutacji i Uczestnictwa w Projekcie dostępny na stronie internetowej placówki oraz w Biurze Projektu.

     

     

    Przedstawiamy Państwu plakat informacyjny, który zachęcał uczestników do wzięcia udziału w oferowanych formach wsparcia w okresie rekrutacyjnym. Niebawem zaczynamy naukową przygodę, którą będziemy relacjonować na bieżąco.  :)

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
    ul. Pogodna 4, 73-231 Krzęcin
  • godziny pracy sekretariatu od 7 30 do 15 30
    przyjmowanie interesantów od 8 00 do 15 00

    sekretariat tel.95-765-51-48

    fax 95-765-51-48

Galeria zdjęć