Moje przedmioty Godziny pracy logopedy w roku szk. 2019/2020. Zadania logopedy i cele terapii Projekt stomatologiczny!!! Realizacja projektu "Dzieciństwo bez próchnicy" Konkurs logopedyczny wyd. Komlogo Ciekawostki nie tylko logopedyczne :-)

Alicja Rynkiewicz

moje przedmioty

Szanowni Rodzice!

Od roku szkolnego 2014/2015 prowadzę terapię  logopedyczną dla uczniów Szkoły Podstawowej Krzęcinie, którzy mają zaburzenia komunikacyjne.

Rozwój mowy jest jedną z ważniejszych umiejętności, jaką zdobywa dziecko. Trwa on przez wiele lat i przebiega w indywidualnym rytmie. Dziecko, które idzie do pierwszej klasy powinno wymawiać wszystkie głoski prawidłowo, mieć bogate słownictwo dotyczące jego życia, otoczenia, umieć budować poprawne pod względem gramatycznym i logicznym zdania. Prawidłowa wymowa ma duże znaczenie dla powodzenia w nauce czytania i pisania. Bez względu na przyczynę wystąpienia zaburzeń mowy (wad wymowy) należy podjąć jak najwcześniej działania terapeutyczne.

Serdecznie zapraszam do współpracy, ponieważ skuteczność i powodzenie terapii zależy w dużej mierze od Was Rodziców!!! smiley

Sala: Gabinet logopedy w Szkole Podstawowej
    Email: alicjapietrusinska@wp.pl