Galeria zdjęć

    Lista kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Krzęcinie Informacja o zakupie podręczników na rok szkolny 2021/2022 w Szkole Podstawowej w Krzęcinie Wykaz podręczników w roku szkolnym 2021/2022 LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO OP LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO OP WYNIKI REKRUTACJI DO KLAS I I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH Uwaga przedłużamy termin składania oświadczeń Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych 2021/2022 Zasady rekrutacji do klasy pierwszej 2021/2022 Skrócona informacja dotycząca zasad funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Krzęcinie w nowym roku szkolnym 2020/2021. Procedury Bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej w Krzęcinie w czasie pandemii. Zarządzenie nr 21/2019/2020r. Zarządzenie Nr 14/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzęcinie z dnia 10 kwietnia 2020 r. RODO Klauzula informacyjna przetwarzanie danych w systemie monitoringu wizyjnego REGULAMINY Zarządzenie Nr 10/2019 i Zarządzenie Nr 11/2019 Zarządzenie Nr 15/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzęcinie z dnia 29 maja 2020 r. Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

    Lista kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Krzęcinie

    Grupa I – Ewa Tryczyk

     

    Lp.

    Nazwisko i imię

    Miejscowość

    1.  

    Bobojć Bartosz

    Krzęcin

    1.  

    Fabisiak Piotr

    Mielęcin

    1.  

    Hawrylewicz Tomasz

    Żeńsko

    1.  

    Kałdus Alicja

    Żeńsko

    1.  

    Kielar Tymoteusz

    Objezierze

    1.  

    Krzykaczewski Nikodem

    Krzęcin

    1.  

    Lewandowski Julian

    Grzywacz

    1.  

    Ligęza Katarzyna

    Krzęcin

    1.  

    Maciejewski Antoni

    Mielęcin

    1.  

    Matwiejko Stella

    Krzęcin

    1.  

    Modrzejewski Adam

    Chłopowo

    1.  

    Musiał Martyna

    Rakowo

    1.  

    Owczarek Alicja

    Rakowo

    1.  

    Pasternak Jan

    Krzęcin

    1.  

    Przyborek Aleksander

    Krzęcin

    1.  

    Rejek Hanna

    Granowo

    1.  

    Sobczak Filip

    Przybysław

    1.  

    Solski Radosław

    Granowo

    1.  

    Suleja Julia

    Pluskocin

    1.  

    Szapiaczan Martyna

    Słonice

    1.  

    Szczypek Lidia

    Mielęcin

    1.  

    Szczypiński Kacper

    Krzęcin

    1.  

    Ściborska Martyna

    Chłopowo

    1.  

    Walczak Krzysztof

    Boguszyce

     

    Grupa II – Sandra Leszczyńska

    1.  

    Bachorski Szymon

    Rakowo

    1.  

    Banasiak Fabian

    Żeńsko

    1.  

    Bove Eva

    Chłopowo

    1.  

    Chmielewska Nadia

    Przybysław

    1.  

    Czyż Hanna

    Krzęcin

    1.  

    Gibała Gabriela

    Krzęcin

    1.  

    Hermanowicz Maksymilian

    Objezierze

    1.  

    Hibner Antoni

    Granowo

    1.  

    Kotarska Emilia

    Żeńsko

    1.  

    Kucharczyk Lena

    Rakowo

    1.  

    Kuźmicz Karolina

    Chłopowo

    1.  

    Maciejewska Amelia

    Mielęcin

    1.  

    Maciejewska Nikola

    Mielęcin

    1.  

    Majewski Michał

    Granowo

    1.  

    Michałowski Mikołaj

    Chłopowo

    1.  

    Musiał Michalina

    Rakowo

    1.  

    Papiernik Lorena

    Chłopowo

    1.  

    Partyka Michał

    Chłopowo

    1.  

    Placek Filip

    Krzęcin

    1.  

    Przybylska Alicja

    Chłopowo

    1.  

    Ucinek Małgorzata Weronika

    Słonice

    1.  

    Więckowska Julia

    Mielęcin

    1.  

    Zakrzewska Karolina

    Rakowo

    1.  

    Zbyszewska Emilia

    Krzęcin

    1.  

    Zmiendak Zofia

    Granowo

     

     

     

    Grupa III – Karolina Filiks

    1.  

    Andrzejewska Lea

    Krzęcin

    1.  

    Czaja Zuzanna

    Pluskocin

    1.  

    Dyderski Fabian

    Żeńsko

    1.  

    Gorzynik Anita

    Nowy Klukom

    1.  

    Górski Franciszek Jan

    Krzęcin

    1.  

    Janecki Wiktor

    Sobieradz

    1.  

    Klimas Wiesława

    Żeńsko

    1.  

    Knap Julia

    Mielęcin

    1.  

    Kośmider Natan

    Granowo

    1.  

    Kubacka Maja Agnieszka

    Krzęcin

    1.  

    Moleda Małgorzata Barbara

    Krzęcin

    1.  

    Nowak Alicja

    Żeńsko

    1.  

    Nowak Weronika

    Żeńsko

    1.  

    Nowak Wiktoria

    Żeńsko

    1.  

    Okulicz-Kozaryn Dominika

    Granowo

    1.  

    Pietras Lola

    Krzęcin

    1.  

    Przyborek Zofia

    Krzęcin

    1.  

    Szczypek Dominik

    Mielęcin

    1.  

    Szymanowski Julian

    Nowy Klukom

    1.  

    Tryczyk Jakub Henryk

    Krzęcin

    1.  

    Wardyniec Nina

    Krzęcin

    1.  

    Wiśniewski Alex

    Żeńsko

    1.  

    Wypchło Zofia

    Granowo

    1.  

    Zakrzewska Hanna

    Krzęcin

     

     

     

     

    Grupa IV – Danuta Dzikowska

    1.  

    Adamczyk Marcel

    Krzęcin

    1.  

    Bombol Julian

    Krzęcin

    1.  

    Borowski Cyprian

    Objezierze

    1.  

    Chmurzyńska Liliana

    Krzęcin

    1.  

    Groblica Hanna

    Rakowo

    1.  

    Jabłońska Lena

    Granowo

    1.  

    Jarecka Maria

    Przybysław

    1.  

    Jęśko Bartosz

    Krzęcin

    1.  

    Kielar Marcel

    Objezierze

    1.  

    Kleczewski Tomasz

    Chłopowo

    1.  

    Kusz Borys

    Przybysław

    1.  

    Ligęza Miłosz

    Granowo

    1.  

    Maciejewska Hanna

    Mielęcin

    1.  

    Majewska Anna

    Granowo

    1.  

    Michałowski Jakub

    Chłopowo

    1.  

    Mikołajczyk Bartosz

    Mielęcin

    1.  

    Ostrowski-Kwiecień Szymon

    Mielęcin

    1.  

    Owczarek Eryk

    Rakowo

    1.  

    Papiernik Samanta

    Chłopowo

    1.  

    Sebzda Igor

    Mielęcin

    1.  

    Sokołowska Jagoda

    Granowo

    1.  

    Szylak Mateusz

    Mielęcin

    1.  

    Szymczak Wiktoria

    Rakowo

    1.  

    Wlaźlak Jowita

    Mielęcin

    1.  

    Załucki Bartosz

    Chłopowo

    Aktualności

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
      ul. Pogodna 4, 73-231 Krzęcin
    • sekretariat 95-765-51-48

      fax 95-765-51-48

    Galeria zdjęć