W ZS w Krzęcinie Dzień Dziecka odbył się 3. czerwca. Zabawa rozpoczęła się od powitania społeczności szkolnej przez panie: dyrektor Honoratę Kłosek, przewodniczącą Rady Rodziców Angelikę Sajdak – Pietrzak oraz pana Daniela Kamińskiego, którzy złożyli wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta, życząc wszystkiego, co najlepsze oraz wspaniałej zabawy.
Głównym organizatorem dnia była Rada Rodziców, która jak co roku nie pozwoliła sobie na bylejakość i przygotowała naszym uczniom wspaniałe atrakcje. Dopisała nawet pogoda, która tego dnia nie odmówiła dzieciom słońca i ciepła. Od rana czekały na dzieci dmuchane zamki, malowanie twarzy, słodkości, kiełbaski z grilla, cukrowa wata, prażona kukurydza i gofry. Nie zabrakło także zawodów strażackich przygotowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Krzęcinie. 3 czerwca boisko szkolne rozbrzmiewało śmiechem i gwarem dzieci. Energii na dobre świętowanie dodawał wszystkim jego uczestnikom Dee Jay Irek, który nie tylko zadbał o dobrą muzykę, ale kierował też rozgrywkami w piłkę nożną. Tuż obok w sali gimnastycznej rozegrano tego dnia mecze piłki siatkowej, a podczas jednego z nich zagrali nauczyciele wychowania fizycznego i pan Artur Szulc kontra gimnazjaliści. Wszyscy świetnie się bawili, dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałe emocje, a była to już kolejna udana impreza dziecięca, przy organizacji której pomoc Rodziców była po prostu niezastąpiona.
Barbara Biesiada
Zdjęcia i filmy można obejrzeć na stronie Facebooka samorządu uczniowskiego




1.Dominik Walusiak
















