Projekt "Nowoczesna szkoła - kompetentny uczeń" IV semestr | PODSUMOWANIE III SEMESTRU ZAJĘĆ REALIZOWANYCH  W RAMACH PROJEKTU | NOWE POMOCE DYDAKTYCZNE | Szkolni dziennikarze działający w ramach projektu | Rekrutacja semestr 3 | ZAJĘCIA DZIENNIKARSKIE | REALIZACJA PROJEKTU W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 | PODSUMOWANIE II SEMESTRU | PROCES REKRUTACJI | Rekrutacja uzupełniająca | Projekt "Nowoczesna szkoła - kompetentny uczeń" II semestr | Zakończenie realizacji projektu w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 | "Nowoczesna Szkoła - kompetentny Uczeń" | Spotkanie informacyjne z Kadrą Pedagogiczną Nr 3/2017/2018 dotyczące realizacji projektu pt. "Nowoczesna Szkoła - kompetentny Uczeń" | Informacja | Plan zajęć | "Zasada równości szans i niedyskryminacji w trakcie realizacji projektów unijnych" | Spotkanie informacyjne Kadry Pedagogicznej Nr 1/2017/2018 | Przetarg na usługę cateringową dla uczestników projektu „Nowoczesna Szkoła - kompetentny Uczeń” | Przetarg na usługę transportową dla uczestników projektu „Nowoczesna Szkoła - kompetentny Uczeń” | „Nowoczesna Szkoła – kompetentny Uczeń” | Spotkanie informacyjne z kadrą pedagogiczną Nr 1/2018/2019 | PLAN ZAJĘĆ PROJEKTOWYCH – II SEMESTR PROJEKTU | PLAN ZAJĘĆ PROJEKTOWYCH – III SEMESTR PROJEKTU | Spotkanie informacyjne z kadrą pedagogiczną Nr 1/2019/2020 | Rekrutacja uzupełniajaca | „Nowoczesna Szkoła – kompetentny Uczeń” plan IV semestr | Zebranie z rodzicami 16.09.2019r.

    Realizacja projektu

    PLAN ZAJĘĆ PROJEKTOWYCH – III SEMESTR PROJEKTU

    Lekcje:

    1 -   8:00-8:45          

    2 -   8:50-9:35          

    3 -   9:40-10:25        

    4 - 10:30-11:15

    5 - 11:30-12:15               

    6 - 12:30-13:15

    7-   13:20-14:05

    8 -   14:25-15:10

    9 -   15:15-16:00      Plan od 07.03.2019r.                                      • Nr sali

    Lp.

    Rodzaj zajęć

    Prowadzący

    Dzień tygodnia

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    1.

    zajęcia wyrównawcze
    z języka polskiego dla klas IV

    mgr Barbara

    Biesiada

     

     

     

    6 – 7

    2

     

     

    2.

    zajęcia wyrównawcze
    z języka polskiego dla klas V

    mgr Barbara

    Tuka

    7 – 8         

    5          

              

     

     

     

     

    3.

    zajęcia wyrównawcze
    z języka polskiego dla klas VI

    mgr Iwona Grześkiewicz

    8 – 9

    19

     

     

     

     

     

    4.

    zajęcia wyrównawcze
    z języka angielskiego dla klas IV-V

    mgr Natalia

    Rynkiewicz

     

     

    6 – 7

    3

     

     

     

    5.

    zajęcia wyrównawcze
    z języka angielskiego dla klas VI

    mgr  Anna

    Rejek

     

     

     

    7 – 8

    7

     

     

    6.

    zajęcia wyrównawcze
    z matematyki dla klas IV

    mgr Alicja Cuber

    6 – 7

     12

     

     

     

     

    7.

    zajęcia wyrównawcze
    z matematyki dla klas V

    mgr Maria Załucka

     

                

                      

    6 – 7

    14        

     

     

    8.

    zajęcia wyrównawcze
    z matematyki dla klas VI

    mgr Marta

    Przybylak

     

     

     

     

     

     

     

    7 – 8

    14

    9.

    zajęcia wyrównawcze
    z historii dla klas IV-VI

    mgr  Małgorzata Góźdź

     

    8 – 9

    5

     

     

     

    10.

    zajęcia wyrównawcze
    z przyrody dla klas IV-VI

    mgr Iwona Grześkiewicz

     

     

     

     

    7 – 8

                         19

     

    11.

    zajęcia rozwijające
    z przyrody dla klas IV-VI

     

    mgr Małgorzata Matuszak/
    mgr Joanna Bednarczyk

     

     

     

    8 – 9

     

                        

                         19

     

    12.

    kółko zainteresowań
    z polskiego dla klas IV-V

    mgr Natalia

    Rynkiewicz

    7 –8   

    7

     

     

     

     

    13.

    kółko zainteresowań
    z języka polskiego dla klas VI

    mgr Barbara Biesiada

     

    7 – 8

    2

     

     

     

    14.

    kółko zainteresowań
    z języka angielskiego dla klas IV-V

    mgr Natalia Rynkiewicz

     

     

     

    7-8

    7

     

    15.

    kółko zainteresowań
    z języka angielskiego dla klas VI

    mgr Anna Rejek

    8 - 9

    3

     

     

     

     

    16.

    zajęcia rozwijające
    z matematyki dla klas IV

    mgr Alicja Cuber

     

     

     

     

    6 – 7

    12

    17.

    zajęcia rozwijające
    z matematyki dla klas V

    mgr Hanna Andriaszkiewicz

     

     

    7 – 8

    12

     

     

     

    18.

    zajęcia rozwijające
    z matematyki dla klas VI

    mgr Maria Załucka

     

     

     

     

    7 – 8

    11

    19.

    zajęcia dziennikarskie dla klas IV-VI

    mgr Barbara Biesiada

     

     

    7 – 8

    2

     

     

    20.

    zajęcia z nauki programowania dla klas
    IV-VI

    mgr Elżbieta

    Szczepaniak-Szypuła

     

    7 – 8

    13

     

     

     

    21.

    zajęcia wyrównawcze
    z j. polskiego dla klas VII

    mgr Barbara

    Tuka

     

     

     

    8 – 9

    6

     

     

    22.

    zajęcia wyrównawcze
    fizyki dla klas VII – III

     

    mgr Elżbieta Szczepaniak - Szypuła

    8 – 9

    17

     

     

     

     

    23.

    zajęcia wyrównawcze
    z języka polskiego dla klas

    VIII

    mgr Barbara

    Tuka

     

     

     

    8 – 9

    6

     

    24.

    zajęcia wyrównawcze
    z języka polskiego dla klas III

    mgr Barbara Biesiada

    8 - 9

                             2

     

     

     

                             

     

    25.

    zajęcia wyrównawcze
    z języka angielskiego dla klas VII- III

    mgr Anna Rejek

     

    8 – 9

    3

     

     

     

     

    26.

    zajęcia wyrównawcze
    z matematyki dla klas VII

    mgr Maria

    Załucka

     

     

     

     

     

    8 – 9

    11

     

    27.

    zajęcia wyrównawcze
    z matematyki dla klas VIII

    mgr Alicja

    Cuber

    8 – 9

    12

     

     

     

     

    28.

    zajęcia wyrównawcze
    z matematyki dla klas III

    mgr Marta

    Przybylak

     

     

     

    8 – 9

    14

     

     

     

     

     

    29.

    zajęcia wyrównawcze
    z historii dla klas VII-III

    mgr Małgorzata Matuszak/mgr Justyna Staszczyk

     

     

     

    8 – 9

     

     

                          5

     

     

    30.

    zajęcia rozwijające
    z biologii dla klas VII-III

    mgr Anna

    Komorowska

     

     

     

     

    8 – 9

    19

     

    31.

    kółko zainteresowań
    z języka polskiego dla klas VII-III

    mgr Barbara Tuka

     

     

     

     

    8 – 9

                           6

    32.

    kółko zainteresowań
    z języka angielskiego dla klas VII-III

    mgr Anna Rejek

     

     

     

    8 – 9

    3

     

     

    33.

    zajęcia rozwijające
    z matematyki dla klas VII-III

    mgr Maria Załucka

    8 – 9

    11

     

     

     

     

     

    34.

    zajęcia rozwijające
    z geografii dla klas VII-III

    mgr Małgorzata Matuszak

    8 – 9

    6

     

     

     

     

     

    35.

    zajęcia rozwijające
    z chemii dla klas VII-III

    mgr Anna

    Komorowska

     

    8 – 9

                         18

     

     

     

    36.

    zajęcia rozwijające
    z fizyki dla klas VII-III

    mgr Elżbieta

    Szczepaniak-Szypuła

     

     

     

     8 - 9

    17

     

    37.

    kółko zainteresowań
    z języka niemieckiego dla klas VII-III

    mgr Artur Szulc

     

     

     

    8 – 9

    11

     

     

    38.   

    doradztwo edukacyjno-zawodowe  dla klas VII - III

    mgr Alina Apanasowicz

    indywidualnie

    8

    indywidualnie

    8

    indywidualnie

    8

    indywidualnie

    8

    indywidualnie

    8

     

    Aktualności

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa w Krzęcinie
      ul. Pogodna 4, 73-231 Krzęcin
    • sekretariat 95-765-51-48

      fax 95-765-51-48

    Galeria zdjęć