Koncert miał przypomnieć popularne piosenki o tematyce zimowej śpiewane przez młodych i starszych uczniów naszej szkoły. Tego wieczora gościliśmy Sekretarza Gminy Krzęcin Pana Ryszarda Przywartego, Przewodniczącą GKRPA Panią Kazimierę Prokopiak oraz szanownych Rodziców, nauczycieli i mieszkańców naszej gminy.
Dzisiejsze spotkanie było pierwszym w historii szkoły o takiej tematyce, a aula wypełniona po brzegi gośćmi gwarantuje, że wydarzenie na stałe wpisze się w tradycję SP w Krzęcinie. Utwory zaprezentowane przez 32 uczestników z przedszkola oraz klas I - VIII SP w Krzęcinie przypadły z pewnością wszystkim do gustu, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach widzów i gromkie brawa. Dzieci nagradzane były za śpiew i taniec, utwory fortepianowe, ale również za ich spektakularne wykonania.
Muzyczną wyprawę w krainę śniegu, śnieżek, sanek i dzwoneczków przygotowały panie Anna Idziak, Anna Rynkiewicz i Barbara Biesiada. Całość zaprezentowana została w przepięknej scenografii. Sznury świecących lampek, migoczące światełka na stolikach stały się sposobem na zbudowanie przytulnej atmosfery.
Słowa podziękowania należą się: Nadii Komarnickiej, Oliwii Janik, Michalinie Wiśniewskiej, Gabrieli Szwech, Zuzannie Sobczak, Karolinie Drożdż, Tosi i Mai Tuńskiej, Lenie Czarneckiej, Antoninie Leszczyńskiej, Agacie Preis, Kai Pajor, Zuzannie Bartczak, Hani Kucharczyk, Mateuszowi Nowakowi, Julianowi Goławskiemu, Laurze Korpowskiej, Alanowi Wiśniewskiemu, Filipowi Paprocie, Michałowi Kucybale, Marcie Grudzińskiej, Mai Hawrylewicz, Aurelii Wolańskiej, Zosi Maciejewskiej, Natalii Matusiak, Mai Banasiak, Mai Nowak, Nadii Mikołajczyk, Agacie i Natalii Zakrzewskiej, Zuzannie Kowalczyk, Uli Łubiarz i Jakubowi Ligęzie.
Do zobaczenia za rok!
