W dniu 25.11.2019r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, pląsy, poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach, uczyły się wiersza pt. Miś, wysłuchały opowiadania pt. Niespodzianka dla Sowy, które przeczytała pani Ewa. Wykonały prace plastyczno - techniczne.
W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, małe i duże oraz wspólnie będziemy się uczyć i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”
Koordynatorem tych działań była P. Ewa Smoderek - nauczyciel bibliotekarz
Oto fotorelacja:


4 października 2019 r. w naszej szkole odbył się Dziewiąty Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to akcja edukacyjna, której celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Zachęca ona do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Nauczyciele matematyki: Hanna Andriaszkiewicz, Marta Przybylak, Elżbieta Szczepaniak – Szypuła, Ryszard Wyka oraz wychowawczyni klasy III -Małgorzata Góźdź włączyli się w obchody tego dnia, a dzięki temu lekcje matematyki wyglądały inaczej niż zwykle.